Privaatsus

Kes me oleme?

Veebilehe aadress on: https://umberto.ee.

Milliseid isikuandmeid me kogume ja kuidas me neid säilitame?

Kommentaarid


Kui külastajad postitavad saidile kommentaare, kogume kommentaaride vormis kuvatavaid andmeid ning ka külastaja IP-aadressi ja brauseri kasutajaagendi stringi, et aidata rämpsposti tuvastada.

Teie e-posti aadressilt loodud anonüümseks muudetud stringi (mida nimetatakse ka räsi) võidakse Granatuuri teenusele edastada, et näha, kas kasutate seda. Gramatuuri teenuse privaatsuseeskirjad on saadaval siin: https://automattic.com/privacy/. Pärast teie kommentaari kinnitamist on teie profiilipilt teie kommentaari kontekstis avalikkusele nähtav.

Meedia

Kui laadite pilte veebisaidile üles, peaksite vältima piltide üleslaadimist koos manustatud asukohaandmetega (EXIF GPS). Veebisaidi külastajad saavad veebisaidil olevatest piltidest alla laadida ja sealt välja võtta mis tahes asukohaandmeid.

Kontaktivorm

Küpsised

Kui jätate meie saidile kommentaari, võite lubada salvestada oma nimi, e-posti aadress ja veebisait küpsistesse. Need on teie mugavuse huvides, nii et te ei pea uue kommentaari jätmisel oma andmeid uuesti sisestama. Need küpsised kehtivad üks aasta.
Kui külastate meie sisselogimislehte, määrame ajutise küpsise, et teha kindlaks, kas teie brauser võtab küpsiseid vastu. See küpsis ei sisalda isiklikke andmeid ja brauseri sulgemisel visatakse see ära. 
Sisselogimisel seadistame ka mitu küpsist, et salvestada teie sisselogimisandmed ja ekraanikuvarid. Sisselogimisküpsised kestavad kaks päeva ja ekraanivalikute küpsised kestavad aasta. Kui valite "Jäta mind meelde", püsib teie sisselogimine kaks nädalat. Kui logite oma kontolt välja, eemaldatakse sisselogimise küpsised.
Kui muudate või avaldate artiklit, salvestatakse teie brauserisse täiendav küpsis. See küpsis ei sisalda isikuandmeid ja näitab lihtsalt äsja redigeeritud artikli postituse ID-d. See aegub pärast 1 päeva.

Teistelt veebisaitidelt lisatud sisu

Selle saidi artiklid võivad sisaldada manustatud sisu (nt videod, pildid, artiklid jne). Teiste veebisaitide manustatud sisu käitub täpselt samamoodi nagu siis, kui külastaja on teist veebisaiti külastanud. 
Need veebisaidid võivad teie kohta andmeid koguda, küpsiseid kasutada, manustada täiendavat kolmanda osapoole jälgimist ja jälgida teie integreeritud manust sisuga, sealhulgas jälgida manustatud sisuga suhtlemist, kui teil on konto ja olete sellele veebisaidile sisse logitud .

Analüütika

Kui kaua me andmeid säilitame?

Kui jätate kommentaari, säilitatakse kommentaar ja selle metaandmed tähtajatult. See on nii, et saaksime järelkommentaare automaatselt ära tunda ja heaks kiita, selle asemel et neid modereerimisjärjekorras hoida.
Kasutajate jaoks, kes registreeruvad meie veebisaidil (kui see on olemas), salvestame ka isikliku teabe, mille nad pakuvad oma kasutajaprofiilis. Kõik kasutajad saavad oma isiklikku teavet igal ajal näha, redigeerida või kustutada (välja arvatud juhul, kui nad ei saa oma kasutajanime muuta). Ka veebisaidi administraatorid saavad seda teavet näha ja redigeerida.

Mis õigused teil oma andmete osas on?

Kui teil on sellel saidil konto või olete kommenteerinud, võite taotleda eksporditud faili saamist teie valduses olevate isikuandmete kohta, sealhulgas kõik andmed, mille olete meile edastanud. Võite ka taotleda, et kustutaksime kõik teie kohta käivad isikuandmed. See ei hõlma andmeid, mida oleme haldus-, juriidilistel või turvalisuse huvides kohustatud säilitama.